לשיחת ייעוץ לא מחייבת לבניית ושיווק הקורס הדיגיטלי שלך! לחץ כאן

מאמרים אחרונים

כתבה: בגלל המצב: הזדמנות ענק למרצים לייצר סכומים של 5 ספרות ומעלה מבלי להיות תלויים בכמות הקהל שתגיע להרצאה

לפי העדויות שפורסמו עד כה, עשרות מרצים מתקשים להתפרנס ולהכניס מדי חודש סכום קבוע לבנק, למרות שהם עקבו אחרי ההנחיות המקובלות. ספי רונן, מומחה לשיווק דיגיטלי וקורסים מעל 13 שנה, יצא בתוכנית חדשה שמטרתה לשים סוף לתופעה. יצאנו לבדוק!

הקורונה והדיגיטל שלך

אם לא עכשיו אז אימתי?

להרים את הקורס הדיגיטלי שתמיד רצית?

אבל לא היה זמן? הקורונה השביתה הרבה מאוד בעלי עסקים במרחב הפיזי.

הרצות וכנסים פשוט נמחקו מהיומן ומה שנשאר לראות איך אפשר להמשיך ולקיים את העסק דרך הדיגיטל.

בקורסים והרצאות אינטרנטיות. וזה שוק שמגלגל מיליונים אז כדאי מאוד להצטרף. ובמיוחד אם יש כבר קהל שמכיר אוהב ועוקב אחריך, פוטנציאל הרווח שלך פשוט גדול.

על ספי

טוב זה המקצוע שלי כבר 12 שנים שאני חי את האינטרנט מהבוקר ועד הערב כעבודה עיקרית. הקמתי את סוכנות השיווק   ONEWEB MARKETING.  מרצה במכללות ובעסקים בתחום השיווק בכלל ובעיקר על שיווק בפייסבוק . בונה קורסים דיגיטלים וקמפיינים למומחים בתחומם.
פיצחתי את השיווק של עשרות עסקים, ערכתי וובינרים, כנסים, הייתי מעורב השקות ענק אינטרנטיות שגילגלו מיליונים, למרות שעדיין לא לכיס שלי..

ללמוד ולגדול בדרכים

לא אבוא הביתה אל החשיכה שהשאיר על האור מעל המדרגות לדירה. מבעד לזכוכית לא אבוא הביתה אל החשיכה שהשאיר על האור מעל המדרגות לדירה. מבעד לזכוכית שבדלת היא יצרה מלבן של חיוורון על המדרכה הכולתי לפספס את זה. שבדלת היא יצרה מלבן של חיוורון על המדרכה הכולתי לפספס את זה.

  • מחפש קבוצת הלקוחות הפרטי שלי
  • לחץ כאן

סרטי וידאו מוצעים

CUSTOMER MEETS BUSINESS

CHANGE DRIVERS

GAME CHANGERS