כתבה: בגלל המצב: הזדמנות ענק למרצים לייצר סכומים של 5 ספרות ומעלה מבלי להיות תלויים בכמות הקהל שתגיע להרצאה

החלום של מרצים ומומחים בתחומם להתנתק מהתלות בהכנסה שבאה כתוצאה מהשקעת זמנם הפרטי בסדנאות והרצאות פרונטליות והצורך לנסוע ולהגיע למרכזי הדרכה ומרכזים קהילתיים, הפך יותר מרצים ומומחים למיואשים מאשר חופשיים, הסיבה העיקרית היא שמרצים רבים מגששים באפלה, עוקבים אחרי הוראות לא נכונות, ומקשיבים לחצאי אמיתות ברשתות. כשהחלו להציף את מערכת דה רוטשילד שמועות על תוכנית חדשה שמבטיחה לשים קץ לתופעה, הצלחנו לתאם 45 דק’ קצרות עם יוסף רונן לראיון קצר, למרות היומן המלא.

יוסף, עשרות מרצים ומומחים בתחומם נכשלים בלהשיג הכנסה מבלי להרצות מול כיתה או להעביר סדנא פרונטלית והמכה קשה הרבה יותר עם מציאות הקורונה שנכפתה בתקופה האחרונה. מה אתה עושה אחרת עם הלקוחות שלך? 

אחרי 13 שנים בשיווק קורסים, אתה כבר מבין למה יש את הפוטנציאל להימכר באלפי שקלים בכל חודש ומה כנראה נועד לכישלון, דרך תוכנית מיפוי מסודרת אנחנו מפיקים מהידע העצום של הלקוחות את היהלומים שייצרו עבורם ביקושים גבוהים והכנסות בהתאם. אנחנו יודעים לפתוח את המומחה לעשרות אלפי עיניים ואוזניים חדשות ולהעביר אותם את הדרך הנכונה, בשביל שמהם יצמחו הרוכשים הבאים שלו.


איך, אתה מסביר את אחוזי ההצלחה החריגים של הלקוחות שלך? 

בגלל שהליווי עם הלקוחות מתבצע בשיטת צעד אחרי צעד עם ליווי אישי ועזרה שלא נותנת לתהליך של יצירת המוצר המכניס להתמסמס בין השלבים הטכניים השונים, שלא פשוט להסתדר איתם לבד ללא ניסיון ובטח לעלייה נכונה על מסלול השיווק והמכירות. הלקוח מתמקד במה שהוא חזק – המומחיות שלו ואני מביא את החוזקות והניסיון שלי בשביל לייצר את הכסף.

התוצר של התהליך: התראות על רכישות באלפי שקלים שנכנסות ישירות לחשבון (קצב מכירות אחרי הרצאה ברשת, צילום מסך) 

התוצר של התהליך: התראות על רכישות באלפי שקלים שנכנסות ישירות לחשבון (ממאגר אישי)

תראה את הסיפור של ד”ר אייל דורון מרצה מהמובילים בארץ שגם לו, כמו לשאר המרצים בוטלו ההרצאות, בנינו יחד עם הצוות את הקורס על בסיס הידע המדהים שלו וחיברתי אותו לשיטה שאני מלמד בתכנית ויצרנו מכירות של 6 ספרות בתקופה שאין הרצאות וסדנאות.


לאחרונה יצרת את התכנית Xtra Stage מה יש שם? 

בתכנית אנחנו מזקקים מהידע של המרצים והמומחים בתחומם, את מה שנותן את הערך הגבוה ביותר ואורזים אותו כמוצר שמעביר את אותו ערך מזוקק למי שרוכש אותו, שעובר תהליך קבלת ידע ומיומנויות הרבה יותר מסודר ומעמיק, מכל הרצאה או סדנא פרונטלית. ויש גם אפשרויות הרבה יותר מגוונות לאינטראקציה והגברת החוויה וההטמעה של התהליך,  ומצד המרצה יש את הסיפוק שהוא יכול להעביר בעצם לכל קהל שירצה את ה’אורים והתומים’ שלו שבסופו של דבר ייצרו עבורו, את מה שרובם רק חולמים עליו, הכנסות בסך אלפי ועשרות אלפי שקלים בכל חודש מבלי “לצאת לעבודה”. כל זה קורה תוך כדי שאנחנו יוצרים קהילה שמחוברת לחזון שלהם שזה נכס אמיתי מעבר לכסף, יש כאן סיפוק שפשוט מרים לעננים את כל מי ששותף לעשייה הזאת. התוכנית אמנם נקראת PLAN B להכנסה של המומחים, אבל בקלות יכולה להפוך לתכנית A ולהכנסה הראשית בעסק שלהם.


ולקוראים שלנו שרוצים עוד פרטים, איך אפשר ליצור איתך קשר? 

זה פשוט. אני אתן לך לינק במיוחד למרצים ומומחים בתחומם שרוצים לקחת את הצעד הבא.

שילחצו עליו, ימלאו פרטי קשר, ונעלה לשיחת התאמה קצרה שבה נראה איך אפשר לעזור להם. ואם זה יתאים בינינו? גם תהיה להם אפשרות להצטרף.


ספי בעבודה על חומרים לקידום הקורס 'משפחה יצירתית' עם ד"ר אייל דורון בראיון עם יובל הס  

יוסף בעבודה על חומרים לקידום הקורס ‘משפחה יצירתית’ עם ד”ר אייל דורון בראיון עם יובל הס (ממאגר אישי)