אתם זקוקים לעו”ד,
ורק המחשבה על איך ואיפה להתחיל לחפש,
מכניסה אתכם לסטרס?

לא עו"ד!

כלומר לא עו”ד ממה שהכרתם.

מעכשיו אתם נכנסים לעולם הייצוג המשפטי כפי שלא ראיתם מעולם, תכירו משחק חדש שהוראותיו פשוטות וברורות ועם סיכויים גדולים יותר לנצח.

NICE TO MEET

נעים מאוד אני ברק רון

עו”ד ויזם LAW SUIT –  שירותי ייעוץ, ייצוג וסופרוויזינג (פיקוח) בהליכי משפט מורכבים.

עד היום עבדתם קשה בלחפש עו”ד: דרך המלצות מחברים, נברתם שעות באינטרנט, בקבוצות בפייסבוק, ערכתם שיחות ארוכות עם מספר עורכי דין שונים, שבסופן יצאתם עם תחושות בלבול, תסכול וחוסר בטחון גדולות יותר.

יכול להיות שכבר התחלתם לעבוד עם עו”ד שעשה לכם יותר נזק מתועלת, ועוגמת הנפש איתה נשארתם – גדולה. השוק מוצף בעורכי דין היום יותר מתמיד, מה שהופך את הבחירה שאמורה להקנות לכם שקט נפשי וביטחון, להרבה יותר קשה.

המצב של חוסר וודאות וחוסר אונים עשוי להחליש אתכם כבר בתחילתו של תהליך, אליו אתם צריכים להגיע מוכנים וחזקים יותר מתמיד.

מכאן, החלטתי לשנות את חוקי המשחק שעומדים לשנות לכם את החיים.

הודות לניסיון ולקשרים הרבים שצברתי במשך 23 שנותיי כעו”ד, ראיתי לנכון לשנות ולשפר את תהליך העבודה שיהיה חכם ופשוט יותר. אני רואה חשיבות עליונה בחיבור האופטימלי בין עו”ד ללקוח, הרבה מעבר להתאמה המתבססת רק על תחום ההתמחות. לכן,

אני הוא זה שיבחר עבורכם את העו”ד הטוב ביותר בתחומו, שיתאים לא רק לאופי הסוגייה המשפטית עמה הגעתם, אלא גם לאופייכם.

חשוב לי לקרוא אתכם נכון ומדויק, הרבה מעבר לקריאת חוזים וניירת.

אני אשמש לכם כעמוד התווך בכל התהליך, אלווה, אייעץ, ואהיה מנהל אתר הבניה הזה שרואה את כל התמונה בשלמותה, על כל מרכיביה, עד שתונח הלבנה האחרונה.

אשמש גם כחוליה המקשרת במקרים בהם יתגלעו חילוקי דעות ביניכם לבין העו”ד, ובמידה והמחלוקות לא תתיישבנה – אמנה לכם עו”ד אחר שימשיך בדיוק מאותה הנקודה ללא נזק.

זהו, אתם לא לבד בזה יותר- רק אתם מול עורך הדין שלכם.

אצלנו אין מקרים של עורכי דין שפתאום נעלמים, מאבדים אחיזה בתיק ולאט לאט צונחים מטה, אנחנו נדאג להחזיק אתכם חזק חזק ואת התיק עימו באתם, לא משנה כמה יהיה גדול וכבד. פלטפורמת העבודה החדשה הזו, מאפשרת לי לראות את הדברים מכמה זוויות, הן מבפנים כמעורב בפרטים, והן מבחוץ.

 

O

בניגוד למשרדי עו”ד הגדולים ביותר בשוק, שעשויים לסנוור אתכם עם משרדים מעוצבים ויוקרתיים על פגישת אספרסו בקומה 52 נוף לים, ובהתאם לכך גם ההוצאות המשפטיות הגבוהות, איתנו אתם מתחילים עם הבכירים והטובים ביותר, וממשיכים עם הבכירים והטובים ביותר. אתם משלמים בעבור השירות ולא בעבור השמות והמערכות היקרות.


עורכי הדין שאני בוחר לעבוד איתם, מייצגים, מעבר לאנשים, גם את הערכים בהם אני מאמין: מקצועיות, יושרה, שקיפות ומסירות.


אנחנו מביאים שילוב של וותק וניסיון, גמישות מחשבתית ויצירתית, לשון מושחזת וחדה,  ובקיאות בכללי המשחק שנקרא: ייצוג והגנה בתהליכים משפטיים מורכבים

LET'S TALK

השאירו כאן את פרטיכם ואשוב אליכם באופן אישי בהקדם.

OOO

אז מה התיק שלי?

שוב, נעימאוד, אני ברק רון, כבר נפגשנו פה מוקדם יותר אבל רק היכרות שטחית.. ואתכם אני רוצה להעמיק: מעל 23 שנות וותק במקצוע עריכת הדין, זיכו אותי בהבנת המציאות המורכבת על כל רבדיה, ביכולת הגבוהה ובחשיבות אמנות ההקשבה, גם למה שנאמר בשקט שבין המילים.

משרדי מתמחה בטיפול בסכסוכים מורכבים בתחום דיני משפחה, דיני חברות, דיני חוזים, דיני עבודה, מעמד אישי, תביעות ייצוגיות וליטיגציה בתחומים שונים ומגוונים.

​​עם לקוחות המשרד נמנים אנשים פרטיים, חברות טכנולוגיה והזנק, יזמים ואנשי עסקים מישראל ומרחבי העולם אשר מלווים לאורך כל ההליך המשפטי, החל מניהול משברים בשלביהם הראשונים או מניעתם, ועד לייצוג בפני ערכאות משפטיות שונות.

אז על מה אנחנו יכולים לחתום?

1.

שירות מקצועי

שתקבלו את השירות המקצועי ביותר, תוך גילוי רגישות רבה למקרה שלכם.

2.

כתובת אחת

אנחנו כתובת אחת לכל תחום משפטי לו תהיו זקוקים: דיני משפחה, דיני עבודה, דין נזיקין, דין מסחרי ודין אזרחי.

3.

ליווי ופיקוח אישי

  1. אתם מקבלים את הליווי והפיקוח האישי שלי לאורך כל התהליך המשפטי, למשל מקרה בו, מכל סיבה שהיא, לא הסתדרה לכם ההתקשרות עם העו”ד שצוות לכם – נעשה הערכה מחדש, ונבחר לכם עו”ד אחר שימשיך מאותה הנקודה בה הפסקתם.

4.

ביטחון ושקט נפשי

5.

אחוזי הצלחה גבוהים

6.

בסיס האם לכל ייעוץ וייצוג משפטי

במהלך חיינו, רוב הסיכויים שרובנו נזדקק לייצוג משפטי יותר מפעם אחת, וביותר מתחום אחד…אנחנו נהווה עבורכם כתובת אחת למגוון הבעיות המשפטיות שעלולות להתעוררנה. אנחנו נהיה בסיס האם לכל ייעוץ וייצוג משפטי שתצטרכו, בין אם בתחום המשפחתי ובין אם בתחום המסחרי.

7.

מחיר שפוי

  1. אתם מקבלים שירות ברמה הגבוהה ביותר, כשל משרדי עורכי דין מהמובילים בשוק עם השמות הכי גדולים – במחיר שפוי.

אז במה תרצו להתדיין?

יש עוד דרך. כזו שלא חלמתם עליה שתוכלו ללכת בה. דרך שיכולה להיות ללא מלחמה ושברון נפש ולב. לא משנה איזה סכסוך משפחתי צריך ליישב – יש הרבה יותר מדרך אחת לעשות זאת. רוב רובם של עורכי הדין רואים במלחמה כערובה להגדלת הסיכויים לניצחון. לא אנחנו. כי במלחמה יש מפסידים ויש מפסידים יותר.

אנחנו באים עם כלי הנשק הכי חזקים שלנו – ידע וניסיון, חדות לשון ומחשבה.

אנחנו נשב יחד ונבין את הסוגייה המורכבת לעומקה וננסה לפשט אותה ככל הניתן עבורכם.

אנחנו מגלים רגישות, הקשבה וסבלנות רבה על מנת להוציא אתכם לדרך חדשה באופן כזה שההשלכות על המשפחה כולה תהיינה מזעריות ככל הניתן.

התהליך המורכב והרגיש הזה מזמן הרבה צמתים בהם תאלצו לקבל החלטות הרות גורל לעתידכם, אנו נעלה אתכם על הדרך הנכונה ונצעד אתכם יד ביד.

לצד הסיוע המשפטי אנחנו נעמיד לרשותכם אנשי מקצוע לתמיכה הרגשית לה אתם זקוקים, כך שתקבלו מאתנו מעטפת תמיכה שלמה.

 

כמו בכל הליך משפטי הבחירות שתעשו תלווינה אתכם לא רק בזמן אמת אלא גם הרבה שנים אחרי שהכול יסתיים. אנו נפעיל את כל השיקולים והאמצעים על מנת לקצר לכם את פרק הזמן של חוסר הוודאות והיציבות, נפעל לצמצום העלויות, ונפחית למינימום את הפגיעה בכם והכי חשוב – בילדיכם.

אנחנו יודעים שקבלת החלטות, קטנות ככל שתיראנה, עלולות להיות בעלות השפעה הרסנית גדולה שלא תמיד ניתן ליישבה בקלות. הניסיון הרב שצברנו במהלך השנים בייצוג חברות ואנשי עסקים מהבולטים והמובילים בשוק הישראלי, גרמו לנו להבין שאין אותיות קטנות מידי.

זה מאפשר לנו להיות מהטובים ביותר בכל הקשור לתהליכי מכירת עסקים ואופן ביצוע המכירה, בייצוג חברות במסלולים של פעילות עסקית בריאה ושוטפת וכן במסלולים של התנגשויות עסקיות בין שותפים או לקוחות, כשלים עסקיים כגון חדלות פירעון, פשיטת רגל או הליכי פירוק והבראה. אנו עוסקים בליווי אנשי עסקים מהימים הראשונים עוד בטרם ייסוד העסק, דרך הקמתו, צמיחתו, טיפול בכל ההיבטים העסקיים, הכנת הסכמים, ייעוץ וליווי בביצוע עסקאות לטובת הגדלת הרווחים והימנעות מהליכים משפטיים. במצבים שכן נצטרך לשחק על המגרש המשפטי, נהווה עבורכם את ההתקפה וההגנה הטובים ביותר ונחזיר את העסק לפעילותו השוטפת מהר ככל הניתן תוך מזעור נזקים הן רווחיים והן תדמיתיים.

בתי הדין לעבודה הנם בעלי סמכויות נרחבות ומיוחדות, המצריכות התייחסות שונה מהרגיל במקרה של סכסוכים בין עובדים למעבידים. בנוסף לכך, השינויים הרבים בדיני העבודה, הן בהוראות החוק והן בפסיקת בתי הדין לעבודה, מצריכים תשומת לב רבה. מעסיקים ועובדים כאחד נוטים לחשוב שבית הדין לעבודה יפסוק לטובתם מבלי לקחת בחשבון את לשונם הסבוכה של חוקי המגן וכולם בטוחים בצדקתם, אך כדי לזכות בזכויות המגיעות לכם, יש צורך בליווי וייעוץ משפטי מקצועי ומיומן.

תקועים עם נכס שקשה לכם למכור בשל בעיות משפטיות מורכבות? 

אנחנו נציג בפניכם את הפתרון המיידי שישחרר אתכם מעול הדאגות, ובעיקר יאפשר לכם לקבל את הכסף כאן ועכשיו.

יכול להיות שכבר תכננתם לכם חיי רווחה ועתיד ורוד, או חשבתם להשקיע את הכסף מהנכס לטובת הביטחון הכלכלי שלכם ושל משפחתכם, אך במקום זאת מצאתם את עצמכם תקועים עם נכס, שמייצר לכם רק בעיות ודאגות, לחצים והוצאות מיותרות. 

​אנו נשמח להציע לכם פתרון שלא בטוח שעבר בראשכם הטרוד: נרכוש מכם את הנכס  במחיר אטרקטיבי ונוריד מכם את הדאגות, כאבי הראש, אי הוודאות ההולכת וגדלה וההוצאות המיותרות (שעוד מחכות לכם בהמשך). והכסף? יועבר לידיכם מיידית.

הוא שם כולל למספר ענפים משפטיים, המסדירים את מערכות היחסים שבין בני אדם או חברות לבין עצמם, בין אם מדובר בחוזים בין שני צדדים או יותר, רשלנות שאינה פלילית הכנת הסכמים ופתרון סכסוכים הנובעים מזכויות שונות שנפגעו.

​במקרה של סכסוך אזרחי, נוכל להדריך אותך בדבר זכויותיך והאופן בו עליך לפעול על מנת להביא למימושן, תוך ניסיון להביא את הצד השני לפעול בדרך נכונה או באמצעות אכיפת הדין במידת הצורך.

LAW.SUIT.LAW.SUIT

LET'S TALK

השאירו כאן את פרטיכם ואשוב אליכם באופן אישי בהקדם.

© כל הזכויות שמורות לעו”ד ברק רון 2023